top of page
banstr-min.png
Zapraszamy Cię na Tao Move mini Camp, kameralne warsztaty (ok. 15 osób)
oparte na praktykach Tao.

ZAKRES

mc1.png

PROGRAM

CENA

Niestandardowe wymiary 500x500 px (1).png

Poruszać będziemy się w obrębie Taoistycznej Jogi, Qigong i Dao Yin

Główny nacisk położymy na poprawę kondycji kręgosłupa, warunkującą podstawowy centralny przepływ energetyczny.

Wykorzystamy pracę z zakresu:

 • Otwierania obiegu mikrokosmicznego,

 • Taoistycznej jogi sexu,

 • Sposobów wzmacniania pola energetycznego oaz metod aktywizacji i wyciszenia energetycznego,

 • Sesji pracy z ciałem pogłębiające czucie i przepływ w ciele, odkrywające różne jakości cielesności,

 • Tańca Tao - intuicyjnego tańca wyzwalającego energię od wewnątrz,

 • Odpoczynku medytacyjnego: regeneracji esencji Yin,

 • Eksploracji i kontemplacji natury, w przyrodzie i w sobie samych odkrywając jak uniwersalna zasada dopełniających się przeciwieństw Yin Yang realizuje się w praktyce,

 • Taoistycznych medytacji,

 • oraz automasażu i podstaw masażu jamy brzusznej.

Zabierzesz ze sobą podstawową teorię, kompletne zestawy technik ruchowych i oddechowych oraz materiały szkoleniowe.

Będzie tez przestrzeń na indywidualne konsultacje i zabiegi.

W programie:


Codzienny czas warsztatów (5- 7 godzin) i swobodny czas na ich zintegrowanie w sobie. Będziemy praktykować harmonię poprzez pracę indywidualną, w parach i w grupie. Doświadczać i eksperymentować z przeciwieństwami i różnymi jakościami odnajdując ich równowagę oraz swoje stabilne, spełnione centrum.

Podczas praktyk:


Wykłady i ćwiczenia rozwojowe, sesje pracy grupowej i indywidualnej, techniki pracy z ruchem i ciałem, sesje oddechowe i medytacyjne, taniec, ruch, zabawa, eksploracje i ćwiczenia w przyrodzie, wieczorne rytuały i celebracje.

Pomiędzy praktykami:


Zatapiamy się w naturę w przepięknym miejscu z bezpośrednim dostępem do rzeki Narew, pełnym energii i mocy. Przestrzenie stworzone przez artystyczne dusze są komfortowe, aby odnaleźć przyjemność pobytu, a jednocześnie surowe, aby ten pobyt dawał okazję do wycofania się w siebie.

Cena: 1200 zł

Zapisy:


Poprzez formularz google: https://forms.gle/Kcaht6mohkDoRAAh6

 

Obowiązuje wpłata zadatku w wysokości 400 zł na nr konta :
TAO Marta Pociejewska
56 1240 1109 1111 0010 9654 5776
W tytule - MINI CAMP

 

Dla kogo?


Dla Ciebie, jeśli tylko intuicyjnie czujesz gotowość - nie przegap tej możliwości. Wcześniejsze doświadczenie nie jest wymagane. Wyjazd jest w równym stopniu rozwojowy co regeneracyjny, pomoże Ci zacząć przygodę z metodami dalekowschodnimi, lub rozwinąć Twoją praktykę Tai Chi, Jogi, improwizacji, Tańca, czy też dowolnej innej formy pracy z ruchem i ciałem, w oparciu o metody Tao.

 

Gdzie?:


Ośrodek Zamiasto, Gostkowo 21  07-215 koło Pułtuska

 

Wynajmujemy cały dom, który będziemy dzielić wspólnie. Jest w nim salon z kominkiem, kuchnia, 5 łazienek i 5 sypialni oraz duży ogród z bezpośrednim dostępem do rzeki, pomostem oraz wolnostojąca sauną opalaną drewnem. Jest możliwość rozstawienia namiotu (szczegóły ustalmy telefonicznie)​

W cenie:

 

 • 5 dni, 4 noclegi,

 • energetyczne, wegetariańskie wyżywienie, 3 posiłki dziennie,

 • udział we wszystkich aktywnościach i praktykach.

a ponadto:

 

 • otoczenie i moc natury z dala od zgiełku cywilizacji,

 • kąpiele w rzece, sauna z widokiem na wodę, wędrówki po okolicy, ogniska,

 • dużo pięknej energii wśród wyjątkowych ludzi,

 • i niezwykła trójka prowadzących:

PROWADZĄCY

ww.png

Włodzimierz Wieliczkowski

Terapeuta i mistrz Chi Kung, trener sztuk walk, mistrz Północno – Tybetańskiej klasztornej szkoły „Lun Hu Czuan”, Mistrz Wietnamskiej Szkoły De Ngat Kung Fu Kuen Zap., dyplomowany naturoterapeuta (wsch. refleksoterapia, terapia manualna, bioenergoterapia, dietologia, ziołolecznictwo), absolwent podyplomowych studiów AWF w Kijowie. Wieloletni praktyk, (ponad 40 lat), którą budował na Dalekim Wschodzie, Ukrainie, Rosji, Europie Zachodniej, Stanach Zjednoczonych i Ameryce Południowej. Członek Międzynarodowego Stowarzyszenia Profesjonalnych Specjalistów Medycyny Komplementarnej i Uzdrawiania, uczeń Wschodnich Mistrzów Tao, od których otrzymał szereg Taoistycznych i Buddyjskich inicjacji. Od lat zajmuje się popularyzacją zdrowotnych technik Dalekiego Wschodu. Założyciel Taoistycznej Szkoły Świadomego Życia „TaoArte” w Warszawie.

Poprowadzi codzienne wykłady i warsztaty z zakresy Taoistycznej jogi i Zdrowotnych technik dalekiego wschodu.

mp.png

Marta Pociejewska

Tai Chi i Qigong praktykuję od prawie 20 lat. Od urodzenia wychowywała się w styczności z filozofiami i sportami Dalekiego Wschodu. Jest miłośniczką holistycznych metod pracy z ciałem i umysłem, spacerów po lesie oraz kontaktu z energią roślin i zwierząt.

Poprowadzi codziennie poranne zajęcia, ułatwiające zagłębienie się w praktyki energetyczne, w ciągu dnia medytacje oraz wieczorami intuicyjny taniec Tao.

mm.png

Marcin Wojewoda

Od ponad dwudziestu lat miłośnik, badacz i pasjonat nurtu Wellness jako stanu zapewnienia zdrowej równowagi umysłu, ciała i ducha człowieka, który powoduje uczucie ogólnego dobrego samopoczucia. Od ponad dziesięciu lat pracuje z ruchem, studiując jego powiązania ze stanem świadomości i umiejętnością podjęcia inicjatywy w celu poprawy własnego stanu zdrowia fizycznego, psychicznego, emocjonalnego, duchowego, sytuacji środowiskowej, społecznej czy zawodowej.

Poprowadzi warsztaty z kompletnego zestawu Dao Yin 4 smoków, otwierającego i oczyszczającego kręgosłup i bramy energetyczne w stawach.

dlonzlotosem_edited.png

ISTOTA

bud.png

5 Dni Poza Umysłem

 

Zabierz swój umysłu na pięcio-dniowe wakacje, wyrwij go z pętli codziennych nawyków

i mechanicznego powtarzania tych samych rzeczy. Z klatki „ja” w głowie, ograniczonej logiką, myślami i przekonaniami w podzielonym i przeciwstawnym świecie.

 

Pozwól mu odzyskać równowagę, rozpływając się w ciele, naturze i chwili…, rozpływając się w czuciu.

 

Istota tego warsztatu kryje się już w Tobie, głęboko poza ego, poza myślami i przekonaniami, poza wszystkim tym, co możesz opisać słowem.

 

 • Dotkniesz jej, kiedy będziemy szukać języka komunikacji pomiędzy percepcją, emocją i zmianami w ciele.

 

 • Wzmocnisz, jednocząc ciało i umysł,

 

 • Zrozumiesz, kiedy poczujesz harmonijną jedność człowieka, natury i społeczeństwa,

 

 • Zobaczysz, dostrzegając, że wszystko wokół, dąży do holistycznej równowagi, współistnienia i symbiozy, stanowiąc dla siebie wzajemne bezwarunkowe wsparcie.

 

 • Rozwiniesz się, kiedy w głębokim odprężeniu psychicznym i fizycznym poczujesz energię tych procesów w swoim ciele, pozwalając jej na swobodny ruch przepływ i dopełnianie się.

 

Na co dzień doświadczasz harmonii Tao, zmian i przeciwieństw Yin i Yang, dnia i nocy, ciepła i zimna, aktywności i pasywności dążących do idealnej równowagi. To podstawowa zasada kierująca wszechświatem, naszym życiem i działaniem. Jest inspiracją do poszukiwania i odkrycia drogi samorealizacji, spełnienia, dopełnienia i Pełni siebie – w sobie, w relacjach i w życiu.

Aby poczuć te energię w sobie i wykorzystać w autentycznej zmianie i osiąganiu harmonii, podczas warsztatów uspokoimy umysł i zadbamy o ciało praktykami treningu wewnętrznego.

Do zobaczenia

Bezpośredni Kontakt:
Marta - 604 650 612

plttmc,.png

Kameralna forma wyjazdu, daje nam możliwość dopasowywania poszczególnych bloków do potrzeb i postępów grupy.

Ramowo:

 • Rano -  rozpoczniemy od sesji pracy z przepływem, ruchem i ciałem.

 • W ciągu dnia - przeprowadzimy dwa główne bloki warsztatowe dzieląc je na części poświęcone teorii i praktyce. Nie zabraknie też czasu na regeneracje i czas dla siebie.

 • Bloki wieczorne to czas na oddanie się przyjemności wspólnie spędzanego czasu (ogniska, taniec intuicyjny, seanse saunowe)

 • Każdy dzień zakończy „gwiezdny wiatr” czyli praktyki nocne z gwiazdami.​

bottom of page