top of page
165700104_482249269578456_7279956841878738698_n.jpg

Zuzanna Grzywacz

Mam na imię Zuzanna, jestem Instruktorem Taijiquan & Qigong, założycielką projektu Qi Be Healthy, współzałożycielką międzynarodowego projektu KZ Qigong oraz studentką trzeciego roku w Szkole Tradycyjnej Medycyny Chińskiej (ESMTC) w Lizbonie na kierunku Terapeutyczny Qigong. Z wyksztalcenia jestem Magistrem Prawa Polskiego i Niemieckiego.

 

Aktualnie od trzech lat mieszkam, pracuję i studiuję w Portugalii, zgłębiając wiedzę na temat Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, a w szczególności Automasażu, masażu Tui Na, Chi Nei Tsang, Ziołolecznictwa, Alchemii Kobiety, Aromaterapii, Kuchni 5 Przemian oraz zaczynam naukę z psychoterapii somatycznej.

 

Moją przygodę z Qigong i zdrowym stylem życia rozpoczęłam już w wieku 6 lat, kiedy zaczęłam trenować sztuki walki Kung Fu i Taijiquan w międzynarodowej szkole Mistrza Yang Jwing-Minga - Yang´s Martial Arts Association, z którą do dziś dnia współpracuję.

 

Studiując swój własny przypadek choroby i eksperymentując na sobie krok po kroku przez ponad 14 lat zgłębiałam wiedzę z zakresu Qigong, Taijiquan, Medytacji, zdrowego odżywiania i medycyny naturalnej. W międzyczasie zdobywałam doświadczenie jako instruktor Qigong i Taijiquan w Niemczech.

 

Podążając za marzeniami i wewnętrznym głosem serca postanowiłam w 2017 przeprowadzić się z dnia na dzień do Portugalii aplikując do ESMTC w Lizbonie, aby zdobyć wykształcenie z zakresu Terapeutycznego Qigong. W ciągu 3 ostatnich lat praktykowałam Qigong stylu Wudang, Zhineng Qigong, Qigong szkoły Mistrza Mantak Chia oraz rozpoczęłam Medytacje Vipassana.

 

Od 2019 jestem członkinią APCKTT Professional Association of Therapeutic Chikung and Tai Chi w Portugalii i nauczam Qigong w Lizbonie oraz online na platformach Qi Be Healthy i KZ Qigong. W swojej praktyce terapeutycznej wykorzystuję oprócz Qigong, między innymi masaż i automasaż, taniec, medytację, wizualizację, obcowanie z naturą oraz terapię dźwiękami.

 

W 2020 zostałam zaproszona do projektu Healing Projekt UK, gdzie obecnie piszę artykuły naukowe i ebooki o tematyce Qigong.

 

Moim mottem życiowym są słowa Konfucjusza: „Gdziekolwiek idziesz, idź z całego serca”. Cokolwiek w życiu robię staram się wkładać 100% mojego serca i duszy, to pozwala mi doświadczać życia pełniej i skupiać pełną uwagę na czynności, którą wykonuję lub na procesie, który przechodzę.

 

Zapraszam Wszystkich bardzo serdecznie do wspólnego odkrywania Taijiquan, Qigong, Medytacji i Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Są to narzędzia, które przyniosły mi wiele korzyści zdrowotnych i są nieodłącznym elementem w mojej drodze do Self-healing. Moim celem w życiu jest dzielić się swoją wiedzą i dawać ludziom nowe uczucie nadziei i uzdrowienia dla ciała i umysłu.

Kontakt:

mail: qibehealthy@gmail.com

Instagram: @qibehealthy @zuza_photography  @kzqigong

bottom of page