top of page

Marcin Wojewoda

60252.jpg

Cześć!

Od dwudziestu lat jestem miłośnikiem, badaczem i pasjonatem nurtu Wellness jako stanu zapewnienia zdrowej równowagi umysłu, ciała i ducha człowieka, który powoduje uczucie ogólnego dobrego samopoczucia. Od dziesięciu lat pracuje z ruchem, studiując jego powiązania ze stanem świadomości i umiejętnością podjęcia inicjatywy w celu poprawy własnego stanu zdrowia fizycznego, psychicznego, emocjonalnego, duchowego, sytuacji środowiskowej, społecznej czy zawodowej.

Pracuje jako instruktor Tai Chi i Qigong, inicjator projektów pożytku publicznego, promotor procesów transformacyjnych i samorozwojowych. Chcąc wspomóc procesy ewolucji świadomości, współpracuje z wizjonerami, liderami myśli, nauczycielami i mówcami, także z uzdrowicielami i specjalistami od transformacji.

Jestem twórcą projektu Tao Move

Współtworzę platformę edukacyjną "Wiedza i praktyka taiji i qigong - QiFit"

Kontakt:
mail: marcin@taomove.com
tel: 504 150 222

Marta Pociejewska

Od prawie 20 lat Instruktor Ruchu. Od urodzenia wychowana w styczności z filozofiami i sportami Dalekiego Wschodu, miłośniczka holistycznych metod pracy z ciałem i umysłem, spacerów po lesie oraz kontaktu z energią roślin i zwierząt.

 

Tai Chi i QiGong praktykuje od 2005 r. Od 2018 roku prowadzi własne zajęcia (www.qibalans.org) oraz współprowadzi projekty: Tao Move, Tao Horse Archery oraz wspomaga jeźdźców w systemie Tai Chi dla Jeźdźców.

 

Jej główną misją jest pogłębianie świadomości ciała, umysłu, emocji i oddechu w celu zrozumienia, akceptacji aż do pokochania siebie samego czyli ogólnego dobrostanu.

 

Pracę z energią pogłębiła w systemie ReiKi (tytuł Mistrza Uzdrawiania) oraz naukami Taoistycznej Jogi a obecnie rozwija i wzmacnia swój potencjał w projekcie www.unity-ray.com.

Kontakt:
mail: qibalans@gmail.com
tel: 501 322 542

bottom of page