top of page
wellnes
hobby

Nasze Projekty

Metodyka naszych ćwiczeń może pomóc każdemu niezależnie od sektora zainteresowań oraz potrzeb. W związku z tym, iż pewne nisze są nam bliskie od dawna, stworzyliśmy projekty dedykowane tym obszarom zainteresowań.

Wyselekcjonowane ćwiczenia z Tai Chi, Qi Gong oraz Taoistycznej Jogi dla poprawy Twojego zdrowia.
Image by Jeremy Thomas

​Celem, do jakiego dąży każdy jeździec jest przyjemne, harmonijne zespolenie się z koniem podczas jazdy oraz w zaawansowanym etapie radość z nauczania, poprawiania zdolności ruchowych/skokowych i innych tych niezwykłych zwierząt.

Nie jest to możliwe bez świadomej pracy z ciałem, umysłem i emocjami. Tai Chi i Qi Gong świetnie wzmacniają te umiejętności.

119019195_696909227839067_6820558033252397286_o.jpg

Łucznictwo i jazda konna są dyscyplinami wymagającymi dużej świadomości własnego ciała i umysłu. W uzyskaniu tej umiejętności bardzo pomagają ćwiczenia Tai Chi i Qi Gong. Lepsza kontrola umysłu nad ciałem, umiejętność rozluźnienia jednych partii mięśni a napięcia innych, to podstawa efektywnego uprawiania tych sportów.

DSC_1107.jpg

Wierzymy, że prawdziwe uzdrowienie pochodzi z wnętrza, a naszym celem jest pomaganie ludziom w pełniejszym połączeniu się ze sobą. Kierujemy i trzymamy przestrzeń o wysokiej energii wibracyjnej, która przypomina Twojemu systemowi, kim naprawdę jesteś.

tantraby me_edited.jpg
rozwój
bottom of page